Menu Zamknij

MEGA LEX wśród 5 najlepszych biur rachunkowych w Poznaniu według Time Press

Mamy nieukrywaną przyjemność poinformować, że MEGA LEX zostało wyróżnione przez Times Press jako jedno z 5 najlepszych biur rachunkowych w Poznaniu! Kryterium wyboru stanowił przede wszystkim staż pracy oraz kompleksowość oferty dla jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek prawa handlowego. Pod uwagę brano również ilość i jakość opinii w Google, za które serdecznie dziękujemy!

Cieszymy się, że nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz stałe zaangażowanie w pomoc małym i dużym przedsiębiorcom zostały dostrzeżone i docenione na łamach Time Press. Jest to dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i nieustannego podnoszenia standardu obsługi. Pojawienie się w czołówce najlepszych specjalistów ds. księgowości i rachunkowości w całym Poznaniu stanowi dla nas wielkie wyróżnienie!

Pełna i uproszczona księgowość z biurem rachunkowym MEGA LEX

MEGA LEX powstało z myślą o polskich przedsiębiorcach, którzy każdego dnia muszą mierzyć się z zawiłym, skomplikowanym i rozbudowanym systemem podatkowym i rachunkowym, obowiązującym w naszym kraju. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kontakt z urzędami, prowadzenie ksiąg i wypełnianie licznych dokumentów to dla wielu osób nie lada wyzwanie. Są to czynności wymagające biegłej znajomości często zmieniających się przepisów, skrupulatności i terminowości. Z reguły nie da się niestety pogodzić ich z bieżącymi sprawami i potrzebami firmy.
Rozwiązaniem jest w tym przypadku stała współpraca z biurem rachunkowym. Oferta MEGA LEX precyzyjnie odpowiada na potrzeby małych i dużych firm. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieramy zarówno przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i działających w formie spółek osobowych i kapitałowych.

Do naszych podstawowych usług należy:

  • obsługa ksiąg handlowych (pełna księgowość)
  • obsługa KPiR (księgowość uproszczona)
  • kadry i płace

Celem wszystkich podejmowanych działań jest dostarczanie Państwu rzetelnych i aktualnych informacji o bieżącej sytuacji finansowej, w jakiej znajduje się firma, usprawnienie kontaktu z organami skarbowymi oraz zachowanie porządku w całej wymaganej przepisami prawa dokumentacji.

Kompleksowa obsługa prawna przez Magdalenę Pudzianowską

Specjalizacją biura rachunkowego MEGA LEX pozostaje nie tylko obsługa księgowa i rachunkowa, ale i prawna, w tym doradztwo podatkowe przez Kancelarię Radcy Prawnego Magdaleny Pudzianowskiej.

Pomagamy naszym klientom we wszelkich transformacjach przedsiębiorstw, zapewniamy reprezentację przed sądami oraz w sprawach Krajowego Rejestru Sądowego, rozwiązujemy problemy prawne na gruncie kodeksu spółek handlowych, a także wspieramy ich w skutecznym w dochodzeniu należności i odszkodowań.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!