Menu Zamknij

O Nas

Historia

Firma Mega Lex prężnie działając już przez 27 lat nigdy nie uzyskała w imieniu Klienta innej informacji z organu kontrolującego (Urząd Skarbowy) niż potwierdzająca, że wszystkie wyliczenia dokonane przez naszą firmę są prawidłowe, a urząd nie wnosi żadnych uwag. Jesteśmy z tego dumni mając świadomość, że na dobrą opinię pracuje się latami wytężonej i bardzo starannej pracy.

Firma obsługiwała księgowo i prawnie wiele zagranicznych firm, które najpierw zaczynały na polskim rynku jako małe firmy, które prężnie się rozwijały zwiększając obroty i ilość zatrudnionych pracowników. Pomoc w zakresie księgowym, organizacyjnym, prawnym, kadrowym i administracyjnym pozwalała Klientom zająć się wyłącznie realizacją zadań związanych z rozwojem przedsiębiorstwa. Wsparcie Klientów w szerokim zakresie jest nadal realizowane z najwyższą starannością

W roku 1997 przedsiębiorstwo Biuro Prawne i Rachunkowe Mega Lex zostało przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W takiej formie Mega Lex działa aktualnie. Posiadamy od 1996r. licencje na usługowe prowadzenie ksiąg handlowych, oraz liczne certyfikaty odbytych szkoleń, a także studium podyplomowych z zakresu podatków, prawa unijnego oraz roczny kurs dyrektora finansowego Akademii Leona Koźmińskiego. 

Od początku firma realizuje swoje działania przy ścisłej współpracy radcy prawnego i adwokata. Współpracujemy z biegłym rewidentem.

Realizujemy bieżącą obsługę firm, przekształcanie formy prawnej firm, likwidacja firm. Realizujemy pełną obsługę zarządu spółek w oparciu o Kodeks Spółek Handlowych i ustawę o Krajowym Rejestrze Sądowym.

Firma Mega Lex prężnie działając już przez 27 lat nigdy nie uzyskała w imieniu Klienta innej informacji z organu kontrolującego (Urząd Skarbowy) niż potwierdzająca, że wszystkie wyliczenia dokonane przez naszą firmę są prawidłowe, a urząd nie wnosi żadnych uwag. Jesteśmy z tego dumni mając świadomość, że na dobrą opinię pracuje się latami wytężonej i bardzo starannej pracy.

Certyfikaty

Obsługiwane branże

Podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Od początku istnienia dokładamy wszelkich starań, aby stale ulepszać jakość swoich usług, a tym samym zapewniać zadowolenie Klientom. Z naszych usług korzystają przedstawiciele następujących branż:

firmy
produkcyjne

pośrednictwo
handlowe

firmy
usługowe

firmy prowadzące
eksport i import

Zespół

Magdalena Pudzianowska

Prezes Mega Lex

Założyciel firmy Mega Lex, prezes zarządu, radca prawny, doradca biznesowy, prokurent spółek, certyfikowany specjalista do spraw podatków i księgowości.

Wśród swojego szerokiego wykształcenia ukończyła kursy rzeczoznawcy majątkowego, seminaria podatkowe, prawa unijnego, dyrektora finansowego i wiele innych.

Patrycja Kuśnierkiewicz

Manager/Księgowa

Członek zarządu Mega Lex sp. z o.o, specjalista ds. kontaktu z klientami. Magister zarządzania przedsiębiorstwami oraz księgowa z wieloma certyfikatami z zakresu podatków i rachunkowości.

Dorota Klawikowska

Główna Księgowa

Główna księgowa z ponad 10-letnim doświadczeniem. Odbyła wiele specjalistycznych szkoleń, co w połączeniu z wieloletnią praktyką pozwala jej na realizowanie skomplikowanych zadań księgowych na najwyższym poziomie.

Hanna Frąckowiak

Asystentka Księgowych

Młodsza księgowa z certyfikatami Stowarzyszenia Księgowych w Poznaniu wspierająca codzienne prace pozostałych księgowych.

Opinie o Nas

Center Spedition

Nasza działalność wymaga indywidualnego podejścia, znajomości branży spedycyjnej oraz sprawnej obsługi z powodu ponad tysięcznej liczby dokumentów miesięcznie. Mega Lex dzięki stosowaniu innowacyjnego oprogramowania skracającego czas księgowania jest w stanie zapewnić nam nie tylko sprawne tempo księgowania ale również optymalizację kosztów związanych z ich usługami.

Zdecydowanie polecamy przedsiębiorstwom o dużych ilościach dokumentów, które szukają obsługi na najwyższym poziomie.

Center Spedition

osprzet.com

Znam wiele firm świadczących usługi księgowo-podatkowe w Poznaniu. Do firmy Mega Lex trafiłam z polecenia. Nasza współpraca trwa już kolejny rok. Obsługa jest bardzo profesjonalna, dokumenty księgowe są prowadzone rzetelnie, na zadane pytania otrzymujemy wręcz odwrotnie wyczerpującą odpowiedzi, pracownicy firmy Mega Lex zawsze są do naszej dyspozycji gotowi do pomocy. Niezmiernie istotna jest możliwość skorzystania z dodatkowych usług w postaci porad prawno podatkowych świadczonych przez Kancelarię.

Z przyjemnością polecam firmę Mega Lex każdemu kto ceni sobie najwyższą jakość usług, sumienność i profesjonalizm. Roma Dudzińska Właściciel Osprzęt RD Sp. z o.o.

Osprzęt RD Sp. z o.o.

remi

Korzystam z usług Mega Lex od wielu lat i przez cały ten czas nasza współpraca była bez zarzutu: księgowość, doradztwo, usługi dodatkowe i atmosfera- wszystko na najlepszym poziomie. Dzięki ich wsparciu czuję się dużo bezpieczniej o przyszłość mojej działalności.

Zdecydowanie polecam zarówno dużym jak i małym przedsiębiorcom.

Remi

Aplikuj

Jeśli jesteś studentem rachunkowości i jesteś zainteresowany praktykami w naszym biurze wyślij nam nasze CV wraz z informacją dotyczącą dostępności, trybu studiów oraz czego byś chciał się nauczyć. 

megalex
megalex