Dla każdego, kto szuka niezawodnego i bezpiecznego miejsca do obstawiania zakładów sportowych i gier kasynowych online w Polsce, bukmacher Mostbet jest idealnym wyborem. Wypróbuj już teraz i ciesz się naszymi wysokimi kursami, różnymi bonusami i promocjami, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i szybkimi wypłatami. Do Twojej dyspozycji jest również praktyczna aplikacja mobilna, dzięki której możesz zalogować się do Mostbet z urządzeń mobilnych.
Menu Zamknij

O Nas

Firma Mega Lex prężnie działa już od 27 lat na poznańskim rynku. 
Nie istnieją dla nas jednak żadne granice i konsekwentnie poszerzamy zasięg naszej działalności na cały kraj.

Historia

 

Jesteśmy znani i cenieni z rzetelności, sumienności oraz skuteczności. Na tak pozytywne opnie urzędów, instytucji, przedsiębiorców oraz osób prywatnych pracujemy od 1995 roku.

Od samego początku Mega Lex obsługiwała księgowo i prawnie wiele zagranicznych firm, które zaczynały działalność na polskim rynku. Towarzyszyliśmy im w ich rozwoju oraz zdobywaniu kolejnych etapów sukcesu rynkowego. Pomoc w zakresie księgowym, organizacyjnym, prawnym, kadrowym i administracyjnym pozwalała im zająć się wyłącznie realizacją celów biznesowych i rozwojem przedsiębiorstwa. Od nas otrzymywali oni solidne wsparcie i poczucie bezpieczeństwa na gruncie prawa polskiego.

Szerokie wsparcie dla firm nadal realizujemy z równą pasją, co 27 lat temu.

Siedziba Mega Lex

W roku 1997 przedsiębiorstwo Biuro Prawne i Rachunkowe Mega Lex zostało przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W takiej formie Mega Lex działa do dziś. Od 1996 r. posiadamy licencje na usługowe prowadzenie ksiąg handlowych oraz liczne certyfikaty odbytych szkoleń, a także studium podyplomowych z zakresu podatków, prawa unijnego oraz roczny kurs dyrektora finansowego Akademii Leona Koźmińskiego.

Dla klientów biznesowych stworzyliśmy atrakcyjną opcję outsourcingu usług księgowych i prawnych. To rozwiązanie oszczędzające nie tylko czas, ale i finanse oraz zasoby firmy. Stała opieka nad całokształtem umów cywilnych i handlowych, w zakresie współpracy z kontrahentami, przy dochodzeniu należności, w negocjacjach biznesowych, zabezpieczaniu interesów przedsiębiorstwa oraz reprezentacji w postępowaniach sądowych to olbrzymie odciążenie dla firmy. Może ona efektywniej alokować swoje środki i inwestować w rozwój, zamiast samodzielnie rozwiązywać zawiłe problemy prawne.


Od początku działalności współpracujemy z radcą prawnym i adwokatem, a także z biegłym rewidentem dla podniesienia jakości oferowanych usług.

Nasz ekspercki zespół obsługuje przedsiębiorców na każdym etapie prowadzenia biznesu. Wspieramy naszych klientów przy negocjacjach, podpisywaniu umów handlowych, reprezentujemy osoby fizyczne i podmioty gospodarcze w sporach sądowych cywilnych oraz gospodarczych. Ponadto oferujemy pomoc w innych dziedzinach jak prawo spółek, prawo obrotu nieruchomościami oraz budowlane, dochodzenie należności, sprawy majątkowe i wiele innych.

W dynamicznie zmieniającym się środowisku Mega Lex trzyma zawsze rękę na pulsie i pomaga utrzymać maksymalne bezpieczeństwo oraz stabilność prawną, dba o ochronę pracowników, majątku oraz wizerunek firmy, by mogli Państwo wykorzystać w pełni jej potencjał.

Certyfikaty

Nasze specjalności

Podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Od początku istnienia Mega Lex dokładamy wszelkich starań, by nasza firma stanowiła wzór profesjonalizmu, a tym samym zapewniała pełne zadowolenie każdemu, kto przychodzi do nas po wsparcie. Z usług biura korzystają przedstawiciele następujących branż:

firmy
produkcyjne

pośrednictwo
handlowe

firmy
usługowe

firmy prowadzące eksport
oraz import towarów

Specjalizujemy się w prawie

cywilinym

podatkowym

administracyjnym

gospodarczym

handlowym

procesowym

W ramach stałej współpracy zapewniamy świadczenie następujących usług:

 • Sporządzanie oraz opiniowanie umów handlowych;
 • pomoc prawna przy prowadzeniu bieżącej działalności;
 • kompleksowa obsługa korporacyjną firm;
 • pomoc prawna w tworzeniu działalności gospodarczej;
 • tworzenie, likwidacja, przekształcanie spółek prawa handlowego;
 • sporządzanie umów spółki, regulaminów, statutów;
 • sporządzanie uchwał;
 • reprezentacja podmiotów gospodarczych w postępowaniach sądowych we wszystkich instancjach;
 • reprezentowanie w negocjacjach z kontrahentami, bankami innymi podmiotami gospodarczymi;
 • pomoc prawna w zakresie prawa pracy;
 • windykacja należności;
 • prowadzenie spraw z zakresu prawa budowlanego i wiele innych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz do nawiązania kontaktu w celu ustalenia szczegółów, a także zakresu współpracy.

Zespół Mega Lex

Każda z osób tworzących Mega Lex jest cennym zasobem budującym naszą markę. Współpracujemy tylko z doświadczonymi fachowcami w swoich dziedzinach. Staranny dobór kadry sprawia, że możemy niezmiennie od lat zapewniać najwyższą jakość świadczonych usług prawnych. Stawiamy na ludzi kreatywnych, skrupulatnych i rzetelnych, z którymi praca to czysta przyjemność. Poznaj nas bliżej.

Magdalena Pudzianowska - O nas

Magdalena Pudzianowska

Prezes Mega Lex

Założyciel firmy Mega Lex, prezes zarządu, radca prawny, doradca biznesowy, prokurent spółek, certyfikowany specjalista do spraw podatków i księgowości.

Posiada szerokie i wszechstronne wykształcenie. Ukończyła kursy rzeczoznawcy majątkowego, seminaria podatkowe, prawa unijnego, dyrektora finansowego i wiele innych. Prawo i pomoc innym to jej pasja, do której podchodzi z najwyższą starannością.

Patrycja Kuśnierkiewicz - O nas

Patrycja Kuśnierkiewicz

Manager / Księgowa

Członek zarządu Mega Lex sp. z o.o., specjalista ds. kontaktu z klientami, magister zarządzania przedsiębiorstwami oraz księgowa z wieloma certyfikatami z zakresu podatków i rachunkowości. 

Będzie nieocenionym wsparciem w drodze do idealnego ładu i porządku w księgach rachunkowych Państwa firmy.

Hanna Frąckowiak - O nas

Hanna Frąckowiak

Asystentka Księgowych

Młodsza księgowa z certyfikatami Stowarzyszenia Księgowych w Poznaniu wspierająca codzienne prace pozostałych księgowych.

Mega Lex to bowiem perfekcyjnie działający mechanizm, w którym poza profesjonalizmem liczy się wspólne działanie dla dobra Klienta.

Barbara Siebert - O nas

Barbara Siebiert

Księgowa

Księgowa z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości spółek handlowych. Jest skarbnicą nieocenionej wiedzy opartej na praktyce zawodowej w rozmaitych sektorach gospodarki.

Opinie o nas

Center Spedition

Nasza działalność wymaga indywidualnego podejścia, znajomości branży spedycyjnej oraz sprawnej obsługi z powodu ponad tysięcznej liczby dokumentów miesięcznie. Mega Lex dzięki stosowaniu innowacyjnego oprogramowania skracającego czas księgowania jest w stanie zapewnić nam nie tylko sprawne tempo księgowania ale również optymalizację kosztów związanych z ich usługami.

Zdecydowanie polecamy przedsiębiorstwom o dużych ilościach dokumentów, które szukają obsługi na najwyższym poziomie.

Center Spedition

osprzet.com

Znam wiele firm świadczących usługi księgowo-podatkowe w Poznaniu. Do firmy Mega Lex trafiłam z polecenia. Nasza współpraca trwa już kolejny rok. Obsługa jest bardzo profesjonalna, dokumenty księgowe są prowadzone rzetelnie, na zadane pytania otrzymujemy wręcz odwrotnie wyczerpującą odpowiedzi, pracownicy firmy Mega Lex zawsze są do naszej dyspozycji gotowi do pomocy. Niezmiernie istotna jest możliwość skorzystania z dodatkowych usług w postaci porad prawno podatkowych świadczonych przez Kancelarię.

Z przyjemnością polecam firmę Mega Lex każdemu kto ceni sobie najwyższą jakość usług, sumienność i profesjonalizm. Roma Dudzińska Właściciel Osprzęt RD Sp. z o.o.

Osprzęt RD Sp. z o.o.

remi

Korzystam z usług Mega Lex od wielu lat i przez cały ten czas nasza współpraca była bez zarzutu: księgowość, doradztwo, usługi dodatkowe i atmosfera- wszystko na najlepszym poziomie. Dzięki ich wsparciu czuję się dużo bezpieczniej o przyszłość mojej działalności.

Zdecydowanie polecam zarówno dużym jak i małym przedsiębiorcom.

Remi

Opinie Google

Remik Tomczak
Remik Tomczak
12:55 04 Nov 21
Bardzo szybka i mila obsluga. Chetni do pomocy i udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania.
Marysia Kochanowska
Marysia Kochanowska
12:52 04 Nov 21
Współpracujemy już ponad dwa lata, bardzo sprawa komunikacja z biurem. Nawet trudne i zawiłe pomysły oraz zmiany w spółce zostały wprowadzone bezproblemowo. Polecamczytaj więcej
Wojciech Noskowiak
Wojciech Noskowiak
12:31 09 Sep 21
Polecam współpracę z biurem Mega Lex. Pani Magdalena w przystępny sposób potrafi wytłumaczyć zagadnienia księgowe, rawne, rachunkowe. Zawsze można liczyć na szybką odpowiedź i pomoc. Pełen profesjonalizm.czytaj więcej
Nexus Interactive
Nexus Interactive
10:17 09 Sep 21
Współpracujemy z firmą już drugi rok, wszystko na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim.
Danuta Jankowska
Danuta Jankowska
10:13 09 Sep 21
Polecam biuro rachunkowe Mega Lex z uwagi na bardzo dobrą znajomość prawa, zasad rachunkowych oraz transakcji międzynarodowych. Firma działa fachowo i rzetelnie.czytaj więcej
Maciej F. Nowak
Maciej F. Nowak
11:12 26 May 21
Bardzo profesjonalne biuro – obsługa na najwyższym poziomie. P. Magdalena zawsze fachowo i kompetentnie wyjaśnia wszelkie zawiłości podatkowe i ma czas dla klienta. Polecam.czytaj więcej
Artur Woźniak
Artur Woźniak
07:37 07 May 21
Serdecznie polecam, bardzo dobrzy profesjonaliści, dobrze doradzili przy zakładaniu biznesu. Firma na medal !!!
Daniel J.
Daniel J.
09:07 08 Apr 21
Zdecydowanie polecam firmę Mega Lex. Szybki kontakt, świetna i profesjonalna obsługa zarówno ze strony pracowników, jak i właściciela. Polecamczytaj więcej
Jakub Mąderek
Jakub Mąderek
08:42 08 Apr 21
Współpracuje z biurem Mega Lex od 2 lat. Od tego momentu skończyły się wszystkie moje problemy z obsługa księgową, podatkami, rozliczeniami, itd. Nie musze już o tym myśleć, wszystko rozliczane na czas, profesjonalnie. Dostęp przez internet do wszystkich faktur i dokumentów firmowychczytaj więcej
Sylwia Krawczyk
Sylwia Krawczyk
06:56 10 Jul 19
Mam dobry kontakt z biurem, wszystko zawsze na czas. Bardzo miła obsługa, panie znają się na tym co robią.
Justyna Stefaniak
Justyna Stefaniak
07:42 08 Jul 19
Od trzech lat biuro obsługuje mnie pod kątem rachunkowości i jestem bardzo zadowolona z ich pracy.
Hubert Hubert
Hubert Hubert
05:23 05 Jul 19
Bardzo dobre biuro. To już kilka lat naszej dobrej współpracy. Polecam
Karolina Kubiak
Karolina Kubiak
05:28 02 Jul 19
Z biurem jestem już od wielu lat. Nigdy się nie zawiodłam. Zawsze solidnie wykonana praca.
Tomek Sikora
Tomek Sikora
08:53 25 Apr 19
Polecam serdecznie biuro rachunkowe Megalex. Od wielu lat mam tutaj księgowość i zawsze wszystko na czas zrobione.
Joanna Frąckowiak
Joanna Frąckowiak
16:07 25 Mar 19
Serdecznie polecam skorzystanie z usług biura rachunkowego Mega Lex. Profesjonalizm idzie tu w parze z życzliwym doradztwem, a wszelkie niejasne dla klienta kwestie są cierpliwie i zrozumiale wyjaśnianie. To sprawia, że współpracuję z biurem już od dłuższego czasu i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić.czytaj więcej
Następne Opinie
js_loader

Aplikuj

Jeśli jesteś studentem rachunkowości i jesteś zainteresowany praktykami w naszym biurze wyślij nam nasze CV wraz z informacją dotyczącą dostępności, trybu studiów oraz czego byś chciał się nauczyć.