Menu Zamknij

O Nas

Historia

Firma Mega Lex prężnie działając już przez 27 lat nigdy nie uzyskała w imieniu Klienta innej informacji z organu kontrolującego (Urząd Skarbowy) niż potwierdzająca, że wszystkie wyliczenia dokonane przez naszą firmę są prawidłowe, a urząd nie wnosi żadnych uwag. Jesteśmy z tego dumni mając świadomość, że na dobrą opinię pracuje się latami wytężonej i bardzo starannej pracy.

Historia

Firma obsługiwała księgowo i prawnie wiele zagranicznych firm, które najpierw zaczynały na polskim rynku jako małe firmy, które prężnie się rozwijały zwiększając obroty i ilość zatrudnionych pracowników. Pomoc w zakresie księgowym, organizacyjnym, prawnym, kadrowym i administracyjnym pozwalała Klientom zająć się wyłącznie realizacją zadań związanych z rozwojem przedsiębiorstwa. Wsparcie Klientów w szerokim zakresie jest nadal realizowane z najwyższą starannością

W roku 1997 przedsiębiorstwo Biuro Prawne i Rachunkowe Mega Lex zostało przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W takiej formie Mega Lex działa aktualnie. Posiadamy od 1996r. licencje na usługowe prowadzenie ksiąg handlowych, oraz liczne certyfikaty odbytych szkoleń, a także studium podyplomowych z zakresu podatków, prawa unijnego oraz roczny kurs dyrektora finansowego Akademii Leona Koźmińskiego. 

Siedziba Mega Lex

Od początku firma realizuje swoje działania przy ścisłej współpracy radcy prawnego i adwokata. Współpracujemy z biegłym rewidentem.

Realizujemy bieżącą obsługę firm, przekształcanie formy prawnej firm, likwidacja firm. Realizujemy pełną obsługę zarządu spółek w oparciu o Kodeks Spółek Handlowych i ustawę o Krajowym Rejestrze Sądowym.

Firma Mega Lex prężnie działając już przez 27 lat nigdy nie uzyskała w imieniu Klienta innej informacji z organu kontrolującego (Urząd Skarbowy) niż potwierdzająca, że wszystkie wyliczenia dokonane przez naszą firmę są prawidłowe, a urząd nie wnosi żadnych uwag. Jesteśmy z tego dumni mając świadomość, że na dobrą opinię pracuje się latami wytężonej i bardzo starannej pracy.

Certyfikaty

Obsługiwane branże

Podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Od początku istnienia dokładamy wszelkich starań, aby stale ulepszać jakość swoich usług, a tym samym zapewniać zadowolenie Klientom. Z naszych usług korzystają przedstawiciele następujących branż:

firmy
produkcyjne

pośrednictwo
handlowe

firmy
usługowe

firmy prowadzące
eksport i import

Zespół

Magdalena Pudzianowska - O nas

Magdalena Pudzianowska

Prezes Mega Lex

Założyciel firmy Mega Lex, prezes zarządu, radca prawny, doradca biznesowy, prokurent spółek, certyfikowany specjalista do spraw podatków i księgowości.

Wśród swojego szerokiego wykształcenia ukończyła kursy rzeczoznawcy majątkowego, seminaria podatkowe, prawa unijnego, dyrektora finansowego i wiele innych.

Patrycja Kuśnierkiewicz - O nas

Patrycja Kuśnierkiewicz

Manager/Księgowa

Członek zarządu Mega Lex sp. z o.o, specjalista ds. kontaktu z klientami. Magister zarządzania przedsiębiorstwami oraz księgowa z wieloma certyfikatami z zakresu podatków i rachunkowości.

Hanna Frąckowiak - O nas

Hanna Frąckowiak

Asystentka Księgowych

Młodsza księgowa z certyfikatami Stowarzyszenia Księgowych w Poznaniu wspierająca codzienne prace pozostałych księgowych.

Ewa Staniewska - O nas

Ewa Staniewska

Specjalista do spraw kadr i płac
z ponad 10 letnim doświadczeniem
w zawodzie.

Barbara Siebert - O nas

Barbara Siebiert

Księgową z wieloletnim doświadczeniem
w prowadzeniu księgowości
spółek handlowych.

Anna Barwińska - O nas

Anna Barwińska

Księgowa z licznymi certyfikatami
oraz ponad 8 letnim doświadczeniem
w rachunkowości.

Opinie o Nas

Center Spedition

Nasza działalność wymaga indywidualnego podejścia, znajomości branży spedycyjnej oraz sprawnej obsługi z powodu ponad tysięcznej liczby dokumentów miesięcznie. Mega Lex dzięki stosowaniu innowacyjnego oprogramowania skracającego czas księgowania jest w stanie zapewnić nam nie tylko sprawne tempo księgowania ale również optymalizację kosztów związanych z ich usługami.

Zdecydowanie polecamy przedsiębiorstwom o dużych ilościach dokumentów, które szukają obsługi na najwyższym poziomie.

Center Spedition

osprzet.com

Znam wiele firm świadczących usługi księgowo-podatkowe w Poznaniu. Do firmy Mega Lex trafiłam z polecenia. Nasza współpraca trwa już kolejny rok. Obsługa jest bardzo profesjonalna, dokumenty księgowe są prowadzone rzetelnie, na zadane pytania otrzymujemy wręcz odwrotnie wyczerpującą odpowiedzi, pracownicy firmy Mega Lex zawsze są do naszej dyspozycji gotowi do pomocy. Niezmiernie istotna jest możliwość skorzystania z dodatkowych usług w postaci porad prawno podatkowych świadczonych przez Kancelarię.

Z przyjemnością polecam firmę Mega Lex każdemu kto ceni sobie najwyższą jakość usług, sumienność i profesjonalizm. Roma Dudzińska Właściciel Osprzęt RD Sp. z o.o.

Osprzęt RD Sp. z o.o.

remi

Korzystam z usług Mega Lex od wielu lat i przez cały ten czas nasza współpraca była bez zarzutu: księgowość, doradztwo, usługi dodatkowe i atmosfera- wszystko na najlepszym poziomie. Dzięki ich wsparciu czuję się dużo bezpieczniej o przyszłość mojej działalności.

Zdecydowanie polecam zarówno dużym jak i małym przedsiębiorcom.

Remi

Opinie Google

Mega Lex - biuro rachunkowe Poznań
4.8
Na podstawie 50 opinii
powered by Google
Remik Tomczak
Remik Tomczak
12:55 04 Nov 21
Bardzo szybka i mila obsluga. Chetni do pomocy i udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania.
Marysia Kochanowska
Marysia Kochanowska
12:52 04 Nov 21
Współpracujemy już ponad dwa lata, bardzo sprawa komunikacja z biurem. Nawet trudne i zawiłe pomysły oraz zmiany w spółce zostały wprowadzone bezproblemowo. Polecamczytaj więcej
Wojciech Noskowiak
Wojciech Noskowiak
12:31 09 Sep 21
Polecam współpracę z biurem Mega Lex. Pani Magdalena w przystępny sposób potrafi wytłumaczyć zagadnienia księgowe, rawne, rachunkowe. Zawsze można liczyć na szybką odpowiedź i pomoc. Pełen profesjonalizm.czytaj więcej
Nexus Interactive
Nexus Interactive
10:17 09 Sep 21
Współpracujemy z firmą już drugi rok, wszystko na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim.
Danuta Jankowska
Danuta Jankowska
10:13 09 Sep 21
Polecam biuro rachunkowe Mega Lex z uwagi na bardzo dobrą znajomość prawa, zasad rachunkowych oraz transakcji międzynarodowych. Firma działa fachowo i rzetelnie.czytaj więcej
Maciej F. Nowak
Maciej F. Nowak
11:12 26 May 21
Bardzo profesjonalne biuro – obsługa na najwyższym poziomie. P. Magdalena zawsze fachowo i kompetentnie wyjaśnia wszelkie zawiłości podatkowe i ma czas dla klienta. Polecam.czytaj więcej
Artur Woźniak
Artur Woźniak
07:37 07 May 21
Serdecznie polecam, bardzo dobrzy profesjonaliści, dobrze doradzili przy zakładaniu biznesu. Firma na medal !!!
Daniel J.
Daniel J.
09:07 08 Apr 21
Zdecydowanie polecam firmę Mega Lex. Szybki kontakt, świetna i profesjonalna obsługa zarówno ze strony pracowników, jak i właściciela. Polecamczytaj więcej
Jakub Mąderek
Jakub Mąderek
08:42 08 Apr 21
Współpracuje z biurem Mega Lex od 2 lat. Od tego momentu skończyły się wszystkie moje problemy z obsługa księgową, podatkami, rozliczeniami, itd. Nie musze już o tym myśleć, wszystko rozliczane na czas, profesjonalnie. Dostęp przez internet do wszystkich faktur i dokumentów firmowychczytaj więcej
Sylwia Krawczyk
Sylwia Krawczyk
06:56 10 Jul 19
Mam dobry kontakt z biurem, wszystko zawsze na czas. Bardzo miła obsługa, panie znają się na tym co robią.
Justyna Stefaniak
Justyna Stefaniak
07:42 08 Jul 19
Od trzech lat biuro obsługuje mnie pod kątem rachunkowości i jestem bardzo zadowolona z ich pracy.
Hubert Hubert
Hubert Hubert
05:23 05 Jul 19
Bardzo dobre biuro. To już kilka lat naszej dobrej współpracy. Polecam
Karolina Kubiak
Karolina Kubiak
05:28 02 Jul 19
Z biurem jestem już od wielu lat. Nigdy się nie zawiodłam. Zawsze solidnie wykonana praca.
Tomek Sikora
Tomek Sikora
08:53 25 Apr 19
Polecam serdecznie biuro rachunkowe Megalex. Od wielu lat mam tutaj księgowość i zawsze wszystko na czas zrobione.
Joanna Frąckowiak
Joanna Frąckowiak
16:07 25 Mar 19
Serdecznie polecam skorzystanie z usług biura rachunkowego Mega Lex. Profesjonalizm idzie tu w parze z życzliwym doradztwem, a wszelkie niejasne dla klienta kwestie są cierpliwie i zrozumiale wyjaśnianie. To sprawia, że współpracuję z biurem już od dłuższego czasu i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić.czytaj więcej
Następne Opinie
js_loader

Aplikuj

Jeśli jesteś studentem rachunkowości i jesteś zainteresowany praktykami w naszym biurze wyślij nam nasze CV wraz z informacją dotyczącą dostępności, trybu studiów oraz czego byś chciał się nauczyć.