Menu Zamknij
Zakres usług

Obsługa księgowa

Mega Lex prężnie działając już przez 27 lat nigdy nie uzyskała w imieniu Klienta innej informacji z organu kontrolującego (Urząd Skarbowy) niż potwierdzająca, że wszystkie wyliczenia dokonane przez naszą firmę są prawidłowe, a urząd nie wnosi żadnych uwag. 

Zespół Mega Lex

Kompleksowa obsługa

Państwo jako przedsiębiorcy wiecie jak prowadzić swój biznes,
a my wiemy jak Wam pomóc robić to sprawniej w zakresie realizacji zadań administracyjno – prawnych, księgowych, podatkowych, sprawozdawczych i kontrolnych.

Jesteśmy przygotowani merytorycznie do wykonywania usług
na rzecz przedsiębiorstw z wielu branż, o różnej wielkości i na różnym etapie rozwoju. Świadczymy profesjonalne usługi dla biznesu od momentu stworzenia koncepcji przedsiębiorstwa, sporządzenia umowy spółki zarówno cywilnej, jawnej, komandytowej jak i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
w trakcie jej działalności jak i do jej likwidacji.

Na każdym etapie nasi Klienci mają zapewnioną pomoc radcy prawnego i doświadczonej księgowej.

Profesjonalne i nowoczesne prowadzenie ksiąg handlowych

Od 27 lat nasze Biuro wykonuje usługi prowadzenia ksiąg handlowych dla podmiotów prawnych i osób fizycznych. Jesteśmy do tego przygotowani zarówno pod względem doświadczonych i doskonale przygotowanych pracowników jak i pod względem nowoczesnego oprogramowania współpracującego z programami naszych klientów.

Każdą fakturę dostarczoną do naszego biura możemy Państwu przesłać zeskanowaną na Państwa adres e-mailowy bez względu na datę dostarczenia jej do naszego biura. Możecie Państwo przesyłać dokumenty do naszego biura za pomocą wiadomości e-mailowych, które będą miały wydzielone miejsce na naszym dysku twardym.

Wszystkie dokumenty są podwójnie archiwizowane, a księgi przechowywane na dwóch serwerach. Rzetelność i nowoczesność
w służbie naszych Klientów to nasza podstawowa dewiza.

Bieżący monitoring
sytuacji firmy

Na Państwa zlecenie realizujemy bieżący monitoring sytuacji finansowej i podatkowej przedsiębiorstwa. W każdym czasie Klient może otrzymać bieżący rachunek zysków i strat oraz bilans na określony przez Klienta dzień.

Przedstawiamy również bieżący stan należności i zobowiązań
co pozwala Przedsiębiorcy określić płynność firmy i stan rozrachunków z kontrahentami. Nasze doświadczenie
i przygotowanie zawodowe pozwala nam służyć Klientowi wsparciem w bieżącej kontroli stanu finansowego firmy.

Audyt

Audyt ksiąg handlowych i książek przychodów i rozchodów

Dla potrzeb naszych nowych Klientów przeprowadzamy weryfikację całościową lub wycinkową ksiąg handlowych i książek przychodów i rozchodów prowadzonych przez inne podmioty. Wnioski pokontrolne mogą służyć do ewentualnych roszczeń wobec podmiotu prowadzącego błędnie dokumentację rachunkową Klienta.

Pomoc Mega Lex Poznań

Pomoc z zakresu usług finansowych

Mając na uwadze komfort pracy naszych Klientów wszelkie kontrole przyjmujemy w siedzibie naszej firmy lub odwozimy dokumenty do urzędu skarbowego.

Profesjonalny pełnomocnik reprezentuje naszych klientów zarówno przed urzędami skarbowymi, ZUS jak i innymi organami kontrolnymi. Nasza rzetelna praca bieżąca i systematyczna podwójna kontrola merytoryczna pozwalają nam dzisiaj oświadczyć Państwu, że przez 27 lat nasi klienci mieli zawsze prawidłowe wyniki kontroli gdy urząd skarbowy stwierdzał jedynie w protokole, że przychód, koszty i dochód oraz zaliczka na podatek dochodowy zostały obliczone prawidłowo.

Jesteśmy z tego dumni, że możemy zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość usług.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Wspieramy przedsiębiorstwa w zakresie zarządzania, organizacji i nowych rozwiązań. Współpracujemy z ekspertami z wielu branż, doradzamy i zapewniamy profesjonalną obsługę.

Magdalena Pudzianowska - Mega Lex

Magdalena Pudzianowska

Patrycja Kuśnierkiewicz - Mega Lex

Patrycja Kuśnierkiewicz

Hanna Frąckowiak - Mega Lex

Hanna Frąckowiak

Ewa Staniewska - Mega Lex

Ewa Staniewska

Barbara Siebert - Mega Lex

Barbara Siebiert

Anna Barwińska - Mega Lex

Anna Barwińska