Menu Zamknij
Zakres usług

Obsługa księgowa

Istotnym elementem każdej działalności gospodarczej jest obsługa księgowa. Dla prężnego rozwoju powinna ona trafić w ręce profesjonalistów godnych zaufania. W Mega Lex od 27 lat zajmujemy się zarówno profesjonalną księgowością, doradztwem podatkowym, jak i obsługą kadrowo-płacową. Wspieramy firmy z wielu branż w zagadnieniach formalno-prawnych dotyczących prowadzonej działalności gospodarczej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, według najlepszej wiedzy, doświadczenia i z pełnym zaangażowaniem.

Patrycja Kuśnierkiewicz - O nas

Kompleksowa obsługa

Jesteśmy profesjonalistami i do profesjonalistów kierujemy naszą ofertę. Proponujemy szeroką pomoc w zakresie realizacji zadań administracyjno–prawnych, księgowych, podatkowych, sprawozdawczych i kontrolnych. Nasze działania cechuje pełna dyskrecja, terminowość oraz efektywność. Zajmując się w pełni tym, na czym znamy się najlepiej, pozwalamy firmom rozwijać swój potencjał i na stabilnym gruncie prawnym zmierzać ku kolejnym sukcesom biznesowym.

Jesteśmy przygotowani do wykonywania usług na rzecz przedsiębiorstw z wielu branż, na różnym etapie rozwoju. Świadczymy profesjonalne usługi dla biznesu od momentu stworzenia koncepcji przedsiębiorstwa, sporządzenia umowy spółki zarówno cywilnej, jawnej, komandytowej, jak i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Towarzyszymy podczas rozmaitych wyzwań prawnych w trakcie trwania działalności aż do prawidłowej likwidacji. Na każdym kroku zapewniamy pomoc radcy prawnego i doświadczonej księgowej, służymy doradztwem strategicznym, mając zawsze na celu maksymalnie efektywną ochronę interesów Klienta.

Profesjonalne i nowoczesne prowadzenie ksiąg handlowych

Od 27 lat nasze biuro wykonuje usługi prowadzenia ksiąg handlowych dla podmiotów prawnych i osób fizycznych. Jesteśmy do tego przygotowani zarówno pod względem wysokokwalifikowanej kadry, jak i nowoczesnych narzędzi oraz metod pracy.

Za pomocą specjalistycznego oprogramowania każdą fakturę dostarczoną do naszego biura możemy Państwu przesłać na adres mailowy bez względu na datę dostarczenia jej do nas. Dla pełnej wygody mogą Państwo przesyłać dokumenty do naszego biura drogą elektroniczną. Dedykowane programy komputerowe do obsługi księgowej gwarantują, że każdy dokument znajdzie się w odpowiednim miejscu. Dodatkowo wszystkie dokumenty są podwójnie archiwizowane, a księgi przechowywane na dwóch serwerach. Śledzimy najnowsze trendy w naszej branży i wdrażamy zaawansowane rozwiązania dla sprawniejszej realizacji zleceń. Dzięki temu oferujemy międzynarodowe standardy obsługi oraz najwyższą jakość wykonania powierzonych nam zadań w Poznaniu i okolicach.

Bieżący monitoring
sytuacji firmy

Dla pełnej transparentności naszej współpracy, na Państwa zlecenie realizujemy bieżący monitoring sytuacji finansowej i podatkowej przedsiębiorstwa. W każdym czasie Klient można otrzymać bieżący rachunek zysków i strat oraz bilans na określony dzień. Chętnie przedstawimy również bieżący stan należności i zobowiązań, co pozwoli Państwu określić płynność firmy, stan rozrachunków z kontrahentami i podjąć racjonalne decyzje inwestycyjne.

Nasze elastyczne i otwarte podejście do każdego klienta pozwala nam służyć wsparciem w rozmaitych sytuacjach. Jesteśmy pewni oferowanej jakości, dlatego chętnie współpracujemy w zakresie bieżącej kontroli stanu finansowego firmy.

Audyt

Audyt ksiąg handlowych i książek przychodów i rozchodów

Nie zawsze biura rachunkowe wykazują należytą staranność w prowadzonej działalności. Dla potrzeb naszych nowych Klientów przeprowadzamy weryfikację całościową lub wycinkową ksiąg handlowych oraz KPiR prowadzonych przez inne podmioty.

Wnioski pokontrolne mogą służyć do ewentualnych roszczeń wobec podmiotu prowadzącego błędnie dokumentację rachunkową lub być źródłem wielu cennych informacji.

Zespół Mega Lex

Pomoc z zakresu usług finansowych

Mając na uwadze komfort pracy naszych Klientów, wszelkie kontrole przyjmujemy w siedzibie naszej firmy lub odwozimy dokumenty do Urzędu Skarbowego. Zapewniamy także reprezentację profesjonalnego pełnomocnika zarówno przed Urzędem Skarbowym, ZUS, jak i innymi organami. Nie muszą Państwo martwić się i dodatkowo stresować niespodziewaną kontrolą. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami, godnie reprezentując Państwa firmę.

Nasza rzetelna praca bieżąca i systematyczna podwójna kontrola merytoryczna pozwalają nam zawsze osiągać wysokie oceny oraz prawidłowe wyniki kontroli. Wszystkie nasze obliczenia są precyzyjne, czytelne i stawiane wielu osobom za wzór.

Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość usług.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Od wielu lat wspieramy przedsiębiorstwa w zakresie zarządzania, organizacji i wyzwań natury prawnej. Zawsze znajdujemy optymalną ścieżkę i najkorzystniejsze rozwiązania. Nie boimy się wyzwań oraz niestandardowych spraw. Do każdego Klienta podchodzimy z szacunkiem, zrozumieniem i uwagą. Współpracujemy z ekspertami z wielu branż, by stale poszerzać wachlarz naszych usług. Żadne Państwa pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, żaden termin nie ulegnie przedawnieniu, a wszystkie procesy sądowe oraz kontrole skarbowe przebiegną najsprawniej, jak to tylko możliwe.

Magdalena Pudzianowska - Mega Lex

Magdalena Pudzianowska

Patrycja Kuśnierkiewicz - Mega Lex

Patrycja Kuśnierkiewicz

Hanna Frąckowiak - Mega Lex

Hanna Frąckowiak

Barbara Siebert - Mega Lex

Barbara Siebiert