Menu Zamknij
Zakres usług

Obsługa prawna

W trosce o Państwa wygodę oraz bezpieczeństwo prowadzonej działalności kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Pudzianowskiej oferuje kompleksową opiekę prawną i profesjonalną obsługę w zakresie prawa spółek, reprezentacji, prawa budowlanego, prawa nieruchomości, dochodzenia należności i odszkodowań, a także prawa majątkowego i wielu innych. Służy pomocą prawną zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom uczestniczącym w obrocie gospodarczym.

Magdalena Pudzianowska - Mega Lex

Bez względu na zakres powierzanych nam spraw, oferujemy wszechstronne doradztwo, wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług i zaangażowanie. Klientom biznesowym proponujemy stałą obsługę prawną, co jest wyjątkowo korzystną opcją dla osób ceniących partnerstwo oparte na zaufaniu i profesjonalizmie.

Prawo spółek

Prawo spółek

W ramach naszej praktyki specjalizujemy się w usługach doradczych w dziedzinie prawa spółek od momentu ich tworzenia do ich skutecznej likwidacji. Reprezentujemy także członków zarządów, tworzymy akty prawne, regulujemy współpracę z partnerami, akcjonariuszami oraz wspólnikami. Pomagamy w realizowaniu długofalowej strategii biznesowej z uwzględnianiem bieżącej sytuacji prawnej.

Do zakresu naszej działalności wchodzi:

 • zakładanie spółek cywilnych, jawnych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek akcyjnych;
 • przekształcanie przedsiębiorstw osób fizycznych w spółki cywilne, spółki jawne oraz w spółki z ograniczoną odpowiedzialnością;
 • likwidacja przedsiębiorstw osób fizycznych, spółek cywilnych, jawnych i spółek z o.o.;
 • prowadzenie bieżącego doradztwa prawnego dla zarządu spółek z o.o. oraz osób prowadzących działalność gospodarczą;
 • pomoc prawna w związku z realizacją przepisów Kodeksu Spółek Handlowych;
 • prowadzenie spraw z zakresu prawa pracy: obrona przed niesłusznymi roszczeniami pracowniczymi, obrona praw pracowniczych, dochodzenia odszkodowań w związku z wypadkiem przy pracy.
reprezentacja

Reprezentacja

Łącząc gruntowną wiedzę i biznesowe podejście do klienta oraz jego potrzeb, możemy oferować godną reprezentację rozmaitym podmiotom obrotu gospodarczego bez względu na branżę i sytuację ekonomiczną. Osoby fizyczne także znajdą u nas wsparcie procesowe na najwyższym poziomie.

Oto szczegóły naszej oferty:

 1. Reprezentacja spółek i udziałowców w sprawach Krajowego Rejestru Spółek w zakresie rejestrowania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, rejestrowania zmian w składzie udziałowców, sposobu zarządu i zmian w zarządzie, zmian w PKD spółki itd.
 2. Reprezentacja osób fizycznych i prawnych przed sądami powszechnymi wszystkich instancji w zakresie dochodzenia należności, obrony przed niesłusznymi roszczeniami itp.

Nieruchomości

Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Pudzianowskiej posiada popartą doświadczeniem obszerną wiedzę na temat wszelkich problemów prawnych w zakresie nieruchomości oraz prawa budowlanego. Na każdym etapie procesu inwestycyjnego jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Można nam zlecić:

 1. prowadzenie spraw z zakresu prawa budowlanego,
 2. dochodzenie roszczeń w związku z nieprawidłowym wykonaniem robót budowlanych,
 3. prowadzenie spraw z zakresu własności i posiadania nieruchomości oraz rzeczy ruchomych.

Dochodzenie należności i odszkodowań

Odzyskiwanie należności i walka o jak najwyższe zadośćuczynienie stanowią ważny filar naszej działalności. Od wielu lat oferujemy profesjonalne i kompleksowe wsparcie w uzyskiwaniu przysługujących świadczeń oraz odszkodowań.

Wieloletnie doświadczenie na rynku i bieżąca praktyka prawna oraz procesowa pozwoliły nam wdrożyć skuteczne techniki windykacyjne i negocjacyjne, przynoszące wysoce satysfakcjonujące wyniki dla naszych klientów.

Oto obszary, w których działamy:

 1. dochodzenie słusznych praw przed sądami w zakresie prawa cywilnego i prawa rodzinnego,
 2. dochodzenie odszkodowań od zakładów ubezpieczeń w związku z wypadkami komunikacyjnymi,
 3. dochodzenie należności od zarządu niewypłacalnej spółki.

Pozostałe

Radca Prawny Magdalena Pudzianowska reprezentuje najwyższe standardy etyczne i zawodowe. Świadczona pomoc prawna jest zawsze efektywna i dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Z najwyższą starannością oraz według najlepszej wiedzy znajdujemy optymalne rozwiązania problemów prawnych. Proponujemy:

 1. pomoc prawną dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej;
 2. prowadzenie spraw z zakresu realizacji umów i innych zobowiązań;
 3. prowadzenie spraw spadkowych;
 4. prowadzenie spraw podziału majątku wspólnego spółki cywilnej, małżonków współwłaścicieli, spadkobierców.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Od wielu lat wspieramy przedsiębiorstwa w zakresie zarządzania, organizacji i wyzwań natury prawnej. Zawsze znajdujemy optymalną ścieżkę i najkorzystniejsze rozwiązania. Nie boimy się wyzwań oraz niestandardowych spraw. Do każdego Klienta podchodzimy z szacunkiem, zrozumieniem i uwagą. Współpracujemy z ekspertami z wielu branż, by stale poszerzać wachlarz naszych usług. Żadne Państwa pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, żaden termin nie ulegnie przedawnieniu, a wszystkie procesy sądowe oraz kontrole skarbowe przebiegną najsprawniej, jak to tylko możliwe.

Magdalena Pudzianowska - Mega Lex

Magdalena Pudzianowska

Patrycja Kuśnierkiewicz - Mega Lex

Patrycja Kuśnierkiewicz

Hanna Frąckowiak - Mega Lex

Hanna Frąckowiak

Barbara Siebert - Mega Lex

Barbara Siebiert